KURUMSAL - BURHANİYE WEB TASARIM

bizi tanıyın

2006 yılında On Numara Reklam yazılım evi olarak başladığımız web tasarım ve yazılım işine sosyal medya danışmanlığı & seo dahil edip daha profesyonel bir dönemece girdik bunların yanı sıra firmamızda isim değişikliğine gittik. Artık bu profesyonel dönemeçte Burhaniye Web Tasarım olarak siz değerli Müşterilerimize hizmet vereceğiz.
Burhaniye Web Tasarım temel prensip olarak gördüğü 100% müşteri memnuniyeti ilkesini temsil ettiği firmalara internet konulu kurumsal çözüm ve danışmanlık hizmeti vermeyi temel gayesi edinmiştir.

Burhaniye Web Tasarım Kurulduğu günden bu yana işinde kendisiyle birlikte bulunduğunuz sektörün lideri yapmak adına yenilikçi, yüksek kaliteli ve profesyonel bir şekilde hizmet vermeye gayret göstermektedir.

Firmaların bütün kurumsal kimlik çalışmalarını hassasiyetle yürütmenin yanı sıra bizden beklentilerinizin neler olduğunu iyi analiz ederek çözüme kavuşturur.
Doğru strateji, Akılcı adım, Profesyonel çalışmalarımızla tanıtım ve sunum teknikleri ile hedef kitleye minimum bütçe karşılığında hizmet verebilme düşüncesindedir.
İşine bağlılık ve deneyimin getirdiği öz güvenle birlikte bütçe harcayan değil bütçenizi koruyan bir anlayışı kendisine ilke edinmiştir.
Burhaniye Web Tasarım, kaliteli ve memnuniyet odaklı hizmet anlayışını profesyonel kadrosuyla hizmet verdiği tüm müşterilerine aynı şekilde çalışma şevki ve pozitif enerjisini aktarmaktadır.

Kısa Tanıtım videomuz
01
Sizi Anlıyoruz

projeye başlarken sizin ne istediğinizi anlıyor. müşterilerinizin sizden ne beklediğini bilerek size aktarıyoruz.

02
Proje Kimin?

projenize başlarken sizin için projeyi geliştirmiyoruz! önce müşteriniz için sonra kendimiz için ve en son sizin için 😉

03
Zamanında Teslim

anlaşma yaptığımız tarihten itibaren sonuçlandırma tarihi kararlaştırıp projenize başlanıp söz verildiği tarihte teslim ediyoruz.

süreklilik ana prensibimiz

bir proje yaparken
ilerisini hesaplıyoruz!

uzun soluklu projelerde yarı yolda kalmamak için projeyi sağlam temeller üzerine kurmak gerek eğer yanlış bir altyapı hazırlarsanız projeniz başlamadan biter. işte bu konuda Burhaniye Web Tasarım konusunda uzman ekibi devreye girerek ömürlük bir projeye imza atıyor.

Açık Kaynaklı Projeler 100%
Arama Motorları Optimizasyonu (SEO) 100%
Sosyal Medya Yönetimi 100%
Google ADS ve Sosyal Medya Reklam Hizmeti 100%
E-ticaret kurulum ve yönetim - gittigidiyor - hepsiburada - n11 - VB. 100%
Haritalar Hizmeti - gmap - yandex navi - mapsconnect - WhatsApp 100%
Web Sitesi Tasarımı
+
Logo Tasarımı
+
Afiş Tasarımı
+
Sosyal Medya Hesabı
+
ekibimiz

işin mutfağındaki ekimizle tanışın

Bizimle çalışmadan önce bizi müşterilerimize sorun, onlara nasıl işler yaptığımızı onlar size anlatsın 😉

Faruk Uçar

Faruk Uçar

Her İşe Bakıyor 🙂
M.Ozan Köse

M.Ozan Köse

Sosyal Medya Yönetici
Yiğit ALP

Yiğit ALP

İçerik Hazırlayıcı