proje tarihi
01.01.2020
KATEGORİ
E-Ticaret Projelerimiz
kullanılan altyapı
Shopphp
Otel İçin Herşey E-ticaret Web Projemiz

01. Otel İçin Herşey - Hakkında

O ÇAĞDAŞ MEFRUŞAT Firmamız Perde ,Nevresim,Havlu,Otel Buklet Ürünleri,Temizlik Malzemeleri Ve Ahşap Ürünleriyle Müşterilerimize Hizmet Vermektedir.
Yüksek Marka Kalitesi Güler Yüzlü Personeli Ve Zamanında Hızlı Teknolojik Teslimat Ağıyla Alışılmışlığın Dışında Önce İnsan Odaklı Çalışmaktadır.
1992 Yılında Kurucumuz Ali Rıza METE Önderliğinde Manifatura Ve Toptan Hazır Giyim Sektörüyle Başladığımız Ticari Hayatımız Yirmi Sekiz Yıldır İlk Gün ki Aşkla Ve Heyecanla Devam Etmektedir:
Gelişen Ve Değişen Ülke Koşullarında Otellerimizin İhtiyaçlarının Tam Anlamıyla Anlaşılır Ve Kolay Ürün Tedariği Konusunda Sıkıntılar Yaşadıklarını Gözlemleyerek Tedarik Aşamasında Kendilerini Yalnız Hissetmemeleri Adına OTEL İÇİN HERŞEY Diyerek Yola Çıkıp Bir Otelin İhtiyaç Duyabileceği Tüm Ürünleri Tek Bir Çatı Altında Toplamış Bulunmaktayız.
Otelicinhersey.com Gerekli İhtiyaçları Kaliteli,Güvenilir Alışveriş,Samimi Yaklaşım,Tutkulu Çalışma Ve Sektörel Merakımızla Sorumluluk Bilinci İçersinde Faaliyetimizi Sürdürmekteyiz.

Firmamız Sizlere En İyi Hizmeti Verebilmek İçin Tüm Gayretini Ve İmkanlarını Kullanacağına Emin Olabilirsiniz. Çünkü Firmamız Ticareti Sadece Kendi Menfaatlerini Gözeterek Değil Karşılıklı Çıkarlar Doğrultusunda Yapmayı İlke Edinen Bir Firmadır.

Biz Her Zaman İhtiyaçlara Cevap Veren Farklı Rekabet Şansı Yüksek Ürünlerle Müşterilerimizi Destekleyerek Özgün Tasarımlarla Beklentilerin Ötesine Geçerek Ürünler Geliştirip Üretmek Ve Müşterilerimize Ürünlerimizi En Karlı Ve Süratli Bir Şekilde Ulaşmalarını Amaçlıyoruz.

02. Proje Özelliği

Teknolojinin ilerlemesiyle artık insanlar evlerinden çıkmadan tüm ihtiyaçlarını elde etmeye başladılar. Bunlarda bir tanesi de perdelerdir. Artık perde modeli incelemek için dükkân dükkân gezmeye gerek kalmadan tüm perde modellerini inceleyebilir, hatta sahip olabilirsiniz. Günümüzde birçok perde sitesi internetlerde mevcuttur. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta hangi sitenin daha güvenilir ve kaliteli ürünlere sahip olduğudur. İste bizler bu noktada sizlere yardımcı olmaktayız. otelicinhersey.com web sitemizde yer alan tüm ürünler birinci kalite malzemeden üretilmiş, kumaş konusunda da en iyi tercihler yapılmıştır. Tercih ettiğiniz her ürün kalite standartlarına uygun imal edilmektedir. Sizlerin eline ulaşıncaya kadarda tüm kontroller en ince detayına kadar yapılmaktadır. Sizlerde sitemizi ziyaret ettiğinizde bunu fark edecek ve mutlu müşterilerimiz arasına gireceksiniz.

Hangi ürünü satın almak istiyorsanız anında ölçünüzü girip fiyatını görebilir ve sipariş geçebilirsiniz.

Otel Buklet Ürünleri